تبلیغات
آموزش

آخرین مطالب
Last Posts
برچسب های مطالب
Post Tags
آمار وبلاگ
StatTat
دوستان
Friends
آرشیو
Archive
نظرسنجی
Poll
تبلیغات
برای دیدن تعرفه کلیک کنید
تبلیغات
برای دیدن تعرفه کلیک کنید
تبلیغات
برای دیدن تعرفه کلیک کنید
نظرات
آمار استفاده کاربران از گوشی های هوشمند
تاریخ ارسال : یکشنبه 11 تیر 1391 - 11:09 ق.ظ  ,  نویسنده : 

تعداد بازدید :

بر اساس گزارش تلگراف، نتایج یک تحقیق نشان می‌دهد که اغلب صاحبان تلفن‌های همراه هوشمند بیشتر وقت خود را صرف وبگردی و بازدید از شبکه‌های اجتماعی و یا انجام بازی‌های رایانه‌ای می‌کنند و وقت کمتری را برای ایجاد یک تماس تلفنی با تلفن همراه خود صرف می‌کنند.

در حال حاضر با معرفی مدل‌های گوناگون تلفن‌های همراه هوشمند از شرکت‌های مختلف، کاربرد اصلی این وسیله کم‌کم به فراموشی رفته و به عنوان یک گجت، نقش‌های مختلفی ازقبیل یک دوربین عکاسی یا ابزاری برای انجام بازی‌های کامپیوتری را ایفا می‌کند.

به گزارش ایتنا انجام یک بررسی نشان می‌دهد متوسط زمانی که یک کاربر از تلفن همراه هوشمندش استفاده می‌کند حدود ۲ ساعت در شبانه روز است که در این مدت زمان، حدود ۲۵ دقیقه را صرف گشت و گذار در اینترنت، ۱۷ دقیقه را صرف سرزدن به شبکه‌های اجتماعی و ۱۳ دقیقه را به انجام بازی‌های رایانه‌ای اختصاص داده و حدود ۱۶ دقیقه را موسیقی گوش می‌دهد.

این درحالی است که زمانی که کاربران برای برقراری تماس تلفنی اختصاص می‌دهند حدود یک پنجم کل زمانی است که از یک تلفن همراه هوشمند در طول شبانه روز استفاده می‌کنند.

تحقیقات نشان می‌دهد کاربران حدود ۱۱ دقیقه در طول شبانه روز به چک کردند ایمیل‌ها و حدود ۱۰ دقیقه از وقت خود را با ارسال پیام کوتاه می‌گذرانند.

بر اساس نظرسنجی‌ها، کاربران تلفن‌های همراه فقط ۳ دقیقه از وقت خود در طول یک شبانه روز را به گرفتن عکس با همراه خود اختصاص می‌دهند.

منبع

موضوع :  تازه های دنیای کامپیوتر