تبلیغات
آموزش

آخرین مطالب
Last Posts
برچسب های مطالب
Post Tags
آمار وبلاگ
StatTat
دوستان
Friends
آرشیو
Archive
نظرسنجی
Poll
تبلیغات
برای دیدن تعرفه کلیک کنید
تبلیغات
برای دیدن تعرفه کلیک کنید
تبلیغات
برای دیدن تعرفه کلیک کنید
نظرات
هکر ها دست بردار نیستند!!!
تاریخ ارسال : دوشنبه 26 تیر 1391 - 12:17 ب.ظ  ,  نویسنده : 

تعداد بازدید :

 

به نظر می رسد که هکرها قصد ترک صفحه ی اصلی اخبار دنیای تکنولوژی را ندارند. بعد از اخبار پی در پی هک سایت های بزرگ، این هفته بزرگترین آمار از رمز عبورهای لو رفته به ثبت رسید. این حمله ی سایبری بسیار بزرگ که دامن گیر وبسایت های معروفی همچون AndroidForums.com، وبسایت Nvidia، فروشگاه معتبر پوشاک Billabong و شبکه ی اجتماعی پرمخاطب Formspring شده است، به عنوان بزرگترین حمله ی هک سال ۲۰۱۲ شناخته می شود ...

 

برای خواندن ادامه مطلب به ادامه خبر بروید...

در بین وبسایت های مورد هجوم قرار گرفته، Nvidia با تایید هجوم هکرها به فروم توسعه دهندگان سایت خویش، مهر تاییدی بر بزرگترین هک سال ۲۰۱۲ زد. در ادامه نیز، وبسایت Androidefroums.com که در حال حاضر بیش از ۱ میلیون کاربر را در خود جای داده است، از لو رفتن و دزدیده شدن رمزهای عبور، ایمیل ها و آی پی های ثبت نام کنندگان خبر داد.از سوی دیگر، ۳۵,۰۰۰ نفر از خریداران و علاقمندان برند پوشاک Billabong نیز به دنبال تغییر رمزهای عبور خود هستند. چرا که پسورد این خریداران نیز همچون اطلاعات خصوصی منتشر شده از Yahoo Voices در هفته ی گذشته، به صورت آنلاین در وبسایت های عمومی منتشر شده است. همچنین اوایل همین هفته، حمله ی هکرها به شبکه ی Formspring- که شبکه ای اجتماعی برای پرسیدن سوال های شخصی از یکدیگر است- باعث قطع دسترسی به رمزعبورها شده بود.
به عقیده ی کارشناسان، مهمترین موضوع وابسته به هک این وبسایتها، مربوط به دسترسی هکرها به اطلاعات بانکی و اطلاعات خصوصی شرکت ها و کاربران است. چرا که اغلب کاربران، رمزعبورهای یکسانی را برای ثبت نام در محیط های مجازی بر می گزینند که در این صورت خطر بسیار جدی تری در پی این حمله ی سایبری وجود خواهد داشت.

منبع1

منبع2

موضوع :  تازه های دنیای کامپیوتر